Technologie - materiały

SUPREMA Screen wykorzystuje w swoich ekranach różne rodzaje tkanin, z których każda charakteryzuje się specyficznymi cechami i parametrami. Struktura poszczególnych materiałów projekcyjnych – rodzaj stosowanych włókien i liczba warstw, gwarantują długotrwałe utrzymanie formatu i naprężenia powierzchni ekranu. Wykorzystywane materiały zapewniają optymalne odbicie światła i maksymalny kontrast wyświetlanego obrazu, dzięki czemu oferowane ekrany mogą współpracować z praktycznie każdym rodzajem projektorów. Stosowane tkaniny są ognio, wodo i pleśnioodporne i w razie potrzeby mogą być czyszczone oraz poddawane konserwacji, charakteryzują się również wysoką żywotnością.

 • null

  Matt white

  materiał składający się z trzech warstw włókna i PCV, o grubości 0,37 mm, wadze 0,515 kg/m2, czarnym tyle, nadający się do przedniej projekcji, o 160 stopniowym kącie widzenia i współczynniku odbicia 1.0.

 • null

  Matt white HD

  materiał składający się z trzech warstw włókna szklanego i PCV, o grubości 0,4 mm, wadze 0,567 kg/m2, czarnym tyle, nadający się do przedniej projekcji, o 160 stopniowym kącie widzenia i współczynniku odbicia 1.0.

 • null

  Matt white HD PRO

  materiał składający się z jednej warstwy włókna PCV, o grubości 0,35 mm, wadze 0,445 kg/m2, czarnym tyle, nadający się do przedniej projekcji, o 160 stopniowym kącie widzenia i współczynniku odbicia 1.0.

 • null

  Matt white HD Movie

  materiał składający się z jednej warstwy włókna PCV, o grubości 0,35 mm, wadze 0,426 kg/m2, czarnym tyle, nadający się do przedniej projekcji, o 160 stopniowym kącie widzenia i współczynniku odbicia 1.0.